Les Speerin tarafından

altında tımar
8 Ocak 2019
Avustralya’da, bir Barbeküde sosyalleşiyor, bölgesel satın alma merkezinde konuşuyorsanız, TV’nin tadını çıkarıyor veya doğrudan evcil hayvan bakımına dahil oluyorsanız, insanların dudaklarının büyük bir kısmı, Avustralya evcil köpek bakım pazarını genişletmenin yanı sıra ne kadar güçlüdür dır-dir.

Televizyondaki reklamları izleyin ve hem bilinçaltı hem de reklamın ön saflarında köpeklerle çok sayıda reklam göreceksiniz. Mevcut olay şovları artık “köpek bir şey” hissinde düzenli segmentlere sahip – harika ya da başka bir hikaye.

Son birkaç yıldır, köpeklerin Avustralya toplumunda oynadığı birçok yöne daha yüksek bir maruz kaldı. Yardımdan arkadaş hayvanlarına, çalışan köpeklere, ilaç algılama uçuşu terminal kokusuna ve yetkililer köpeklerine kadar, güvenilir dört ayaklı köpeklerimizin oynadığı birçok işlevin yanı sıra tanınan birçok fonksiyon.

“Doodle” patlaması da aynı şekilde Avustralya’da son derece öne çıktı ve bazı evcil hayvan sahipleri artık alışılmadık bir köpek türüne sahip olduklarına inanıyor. Geçtiğimiz yıl tam olarak ne kadar çok kez ne kadar çok kez, “Ah bir xyzdoodle sahibim, onları duydun mu?” ifadesini duydunuz.

Kafanız bununla birlikte nerede olursa olsun, kesin olan tek şey, karalamaların tam burada kalması ve hepimiz için bir keşfetme eğrisi olduğu. reddedilemeyen bir gerçek daha, Avustralya’daki tımar pazarının o zamandan beri hiç bu kadar yoğun olmamasıdır, ancak birçok sahibi düşük bakım gerektiren bir cekete sahip oldukları söylense de (çok sayıda damat kabul etmeyecek).
Reklamlar

Avustralya bakım pazarı, uzun yıllar boyunca çok daha fazla ve çok daha fazla bağımsız hizmet açılmasının yanı sıra, zincir mağazaların hızla büyümesiyle birlikte, birincil mağazalardan biri 150. mağaza açılışlarını kutluyor.

Ülke çapında bakım pozisyonları için birçok boş pozisyonun yanı sıra herkes için mükemmel şanslar var, şimdi çok daha fazla eğitim mağazası mevcut.

Ülke ve pazar son derece yaygın olduğu için Avustralya’daki aktif damat sayısı hakkında kesin rakamlar elde etmek zordur. 2012’de doğrulanmamış bir alıntı rakamının yaklaşık 9.000 damatta sayıları vardı, ancak radarın altında uçan ev tabanlı tımar hizmetlerinin miktarı ile bunu doğrulamak zor.

Keşfettiğim son derece büyüleyici bir gerçek, Avustralya ve ABD arasındaki coğrafi karşılaştırma. (Alaska ve Hawaii’yi hariç tutarsanız) iki ülkenin arazi büyüklüğünde son derece benzer olduğunu anlamanın birçok insanı şaşırtacağına inanıyorum.

Avustralya’nın nüfusu 25 milyonun biraz altında ve ABD’nin 327 milyonunun tepesinde, kıyaslandığında, ABD nüfusunun yaklaşık 1/13’ü benzer bir arazi alanına yayıldı ve Avustralya 7,7 milyon km ve ABD’nin biraz üzerinde 8 milyon kare KMS.

Özetle, Avustralya, küçük, geniş bir nüfusa sahip coğrafi olarak büyük bir ülkedir. Bu, satıcılar için lojistik zorluklar ve etkinlik organizatörleri, büyük damat gruplarının katılmasını cazip hale getiren etkinlik organizatörleri sağlar.

Bundan sonraki etkiler, daha küçük, sporadik olayların, seminerler/yarışmalar düzenleyen çok daha bağımsız damatların yanı sıra sosyal aktivitelerin yanı sıra çok daha fazla bağımsız damatla tipik olmasıdır. Seminerler neredeyse bir yerde düzenli bir olaydır, bu nedenle her zaman dahil edilecek bir şey vardır.

Herkes evcil köpek tımar geliştirmek için bazı şeyler yapmaya çalışan, sunmak için büyük bir engel otellerde evcil hayvan dostu konaklama keşfetmektir. ABD veya köpeklerin kamusal alanlarda çok daha kolay kabul edildiği Avrupa politikalarına uymayan Avustralya konaklama politikaları nedeniyle, bu bir konudur.

Bir evcil köpek konaklama hizmeti tedarik eden birkaç otel, şüphesiz, gecelik köpek başına 100,00 doları aşan masrafları gösteren maliyetler ile son derece maliyetlidir.

Belki de kürk bebeklerini onlarla tatile götürmek isteyen “doodle” sahiplerinden bir itme ile, bu çok daha fazla otelin politikalarını geri çektiğini ve evcil köpek dostu konaklama yerleri çok daha kolay kabul edilebilir olabileceğini görebilir. Sadece umut edebiliriz.

Evcil köpek bakım pazarı Avustralya’da istikrarlı bir şekilde geliştikçe, Les Poochs, Ashley Craig, Artero gibi büyük markalarla ithal edilen çok daha fazla ve daha fazla dünya çapında markalar her zaman yüksektir. Marka kabulü için tüm yarışmalar, birçok bağımsız Avustralyalı tedarikçi boyunca sunulmaktadır.

Küresel pazarda olduğu gibi, Avustralyalı damatlar son derece tutkulu, efervesan bir gruptur, her zaman içeri girmenin yanı sıra ihtiyacı olan bir damat yardımcı olmaya hazırdır.

Avustralya konteyner listenizde ise, o zaman çok sayıda güzel plaj ve sahip olduğu doğal fenomenlerle Avustralya’nın büyük topraklarını bulmak için şimdiden daha iyi bir zaman yoktur. Eylülnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko