Leo mezun oldu!

Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore2’ye

*Mezuniyet şarkısını işaretle*

Zor çalışmalarla ve yoğun gece geç saatlerde araştırma çalışma oturumlarıyla Leo’nun etkili bir şekilde geçtiğini ve yavru sınıfından mezun olduğunu ortaya çıkarmaktan memnuniyet duyuyorum! Bir köpek yavrusu eğitim dersi yaptığımız için çok mutluyum. Kesinlikle paraya değerdi. Sadece eğlenceli olmakla kalmadı, ancak çok şey keşfettik.

“Otur”, “Down” ve “Gel” i ek olarak, Leo’ya “Bırak” ve gevşek tasma yürüyüşünü gösterebildik. Bununla birlikte, Leo’nun hala gevşek tasma yürüyüşü ile bir ton çalışmaya ihtiyacı var. Rüzgar bir yaprak yakalayana, biri yürürken ya da olabilecek her türlü dikkat dağıtıcı olana kadar yanımda yürürken harika.

Ona gösteremeyeceğimiz tek komut “Bırak”. Sınıfta, oyuncağı düşürürse bir tedavi alacağını hızlı bir şekilde yakaladı. Bu, oyuncağı bile kabul etmesine ve sabırla tedavi edilmeyi beklemesine yol açtı. Şimdi, evde denerken, neler olduğunu anlar almaz, bir oyuncak almayı reddediyor. Onu hazırlıksız yakalamaya çalıştığımda, ona bir tedavi gösterene kadar dinlemiyor.

Orta sınıfı almayı düşündüğümüz gibi, bu komutlarda ustalaşmak için yapmak için hala çok fazla pratik yapıyoruz. Sonunda buna değeceğine inanıyorum, ancak onu ideal olarak kaydettirmeli veya biraz beklemeliyiz ve köpek sınıfında keşfettiğimiz her şeyi uygulamaya devam etmeliyiz mi?

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko