Eğitim RSS feed’inde köpek yavrusu nasıl abone olurum?

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Hiç bir RSS beslemesini duydunuz mu? Sadece bu sabah web sörfçülerinin sadece% 10’unun RSS beslemelerine nasıl abone olacağını bildiğini duydum. Bu, yaklaşık% 90’ınızın bir RSS beslemesinin ne olduğunu bilmediğinizi gösterir.
Bugün gerçek temel sendikasyon anlamına gelen RSS hakkında kısa bir yazı yazmak istedim. İlk olarak, RSS’de Plain English adlı ortak zanaattan bu 3 dakikalık videonun tadını çıkarın:
RSS nedir?
Artık RSS hakkında her şeyi bildiğinize göre, bu konuda ne yapmalısınız? Videoda belirtildiği gibi, atmanız gereken birkaç adım var:

Bir Google hesabına (veya diğer RSS Feed okuyucu hesabı) kaydolun
Kaydolduktan sonra git

RSS besleme okuyucunuza kaydolmak için yapmanız gereken tek şey bu. Şimdi tek yapmanız gereken küçük turuncu düğmesini tıklayarak beslemelere abone olmak.
RSS beslememi web sitemdeki herhangi bir sayfanın üst ideal köşesinde görebilirsiniz. Şöyle görünüyor:

Besleme düğmemden şu anda ne kadar okuyucunun olduğunu da görebilirsiniz. Yukarıdaki resim bu yazı itibariyle toplam 79 okuyucuyu gösteriyor… Umarım bu yazıyı okuduğunuzda binlerce mi?
RSS düğmesine tıklayın ve Google Okuyucunuza Eğitim Beslemesi’ndeki Köpek Yavrusu ekleyin. Artık Google Reader’ı bir dahaki sefere kontrol ettiğinizde, web sitemi ve Google Reader’ınızdaki yeni makaleleri göreceksiniz.
Eğitim web sitesinde köpek yavrusu abone olmanın diğer yolları
Bu web sitesinin RSS e -posta aboneliğine veya bültenine de abone olabilirsiniz.
RSS E -posta Abonelikleri – RSS e -posta aboneliğine abone olursanız, günlük yayınlar eğitimi alanında köpek yavrusu ile günlük olarak size bir e -posta gönderilir. Web sitesine günde bir kez yayınlamaya çalışıyorum.
E -posta adresinizi bu forma ekleyerek RSS e -posta aboneliğine kaydolabilirsiniz:

Feedburner tarafından teslim edildi
Bu web sitesinin ideal yan çubuğundaki formu doldurarak bültene kaydolabilir veya bu siteyi ilk kez kontrol ettiğinizde açılan ışık kutusu açılır penceresini doldurabilirsiniz (bunu okuyorsanız (o zaman zaten ışık kutusunu görmüş olabilirsiniz).

Bülten – Sadece bülten kurdum ve ayda bir bülten göndermeyi planlıyorum.
Önümüzdeki ay için her üç yöntemi de kullanarak abone olmayı denemenizi ve en çok hangisini sevdiğinize karar vermenizi öneririm.
Şimdi ne bekliyorsun. Bu web sitesinin en üst köşesindeki Orange RSS düğmesini tıklayın ve web siteme abone olun, size yararlı içerik sağlamaya devam etmek için elimden geleni yapacağım!

Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko