Chewy’den

güvenlik ürünleri, yavrularınızı güvende tutmak yıl boyunca gereklidir. Kimlik etiketleri ve hazırlık, bir şey olmayacaksa, köpeklerinizi takip etmek için satın alınan tatil şenliklerinden önce gerekli olabilir. Hem şık hem de güvenli olan bu ürünlerden bazılarına göz atın.

Frisco özelleştirilmiş Americana Köpek ve Cat Bandana’yı deneyin. Küçük, orta ve büyük olan bu klasik kırmızı, beyaz ve mavi, iyi ve şık ve vatanseverdir. Kişiselleştirme, beş farklı yazı tipinde 13 karaktere kadar izin verir. Yavcanızın daha uzun bir adı varsa, bir nick-name ve diğer harika eklenen ekleme koymakta tamamen özgür hissedin! Köpekleriniz biraz kirlense bile endişelenmeyin! Bu bandana cihaz yıkanabilir ve temizlenmesi kolaydır!

Bir sonraki özelleştirilmiş öğe için, GOTAGS özelleştirilmiş kimlik etiketi olan Bone var. Siyah, mavi, pembe, mor ve kırmızı ile gelen bu etiketler, her iki tarafta 4 satırla özelleştirilebilir. Güvenlik için, her iki tarafta hayvanlarınızın adını ve adresinizi alabilirsiniz! Kaos sizi korkutmak zorunda değildir, çünkü bu etiketlerle malzeme, köpeklerinizin devam ettiği tüm vahşi maceralara dayanmak için geliştirilmiştir. Ne tür bir köpek olursanız olun, bu etiketler neredeyse tüm ırklara uygun olarak iki boyutta yapılır.

Son olarak, C4 şerit bayrağı su geçirmez hipoalerjenik özelleştirilmiş köpek yakasına sahibiz. Sadece 35 $ ‘a, evcil hayvanınızı vatansever bir yaka ile hediye ederken, aynı zamanda köpeklerinizin bu tatilden kaybolması endişelerinizi azaltabilirsiniz. Bu yaka su geçirmez, kokmuş, leke dayanıklıdır ve gözenekli malzemelerle yapılmıştır. Dahası, bu yaka hipoalerjeniktir, bu nedenle hassas cilde sahip olanlar da dahil olmak üzere tüm evcil hayvanlar bu anlaşmaya girebilir!

1 Temmuz 2021 gönderisinden güncellendi.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko