Gözden Geçirme: New Weruva Patés

Bu gönderi Weruva tarafından desteklenmektedir ve satış ortağı bağlantılarından oluşmaktadır*

Uzun zamandır Weruva hayranlarıyız ve piyasadaki en iyi ıslak yiyeceklerden biri olarak görüyoruz. Allegra ve Ruby çoğunlukla çiğ yemek yerler, ancak ara sıra konserve yemek alıyorlar ve Weruva her zaman favorilerinin en üstünde yer alıyor. Weruva’nın yeni paté tarzı formüllerini denemek için kendinden geçmiştik.

Weruva’ya aşina iseniz, normal formüllerinin parçalandığını zaten biliyorsunuz – her kedinin beğenisine sahip olmayabilecek bir şey. Şimdi, paté tarzı yiyecekleri seven kediler bile Weruva’da zevk alabilir.

Neden Weruva’yı seviyorum

Weruva hakkında sevdiğim ilk şey, kuru yiyecek bile yapmamaları. Ayrıca konserve formüllerindeki malzemeleri tanıyabilmenizi de seviyorum.

Çok az diyet, weruva kadar yüksek bir nem içeriğine sahiptir. Weruva’nın fazla su eklemediğini belirtmek çok önemlidir. Formülleri doğal olarak nem bakımından yüksektir, çünkü kuru kemiği et kesimlerinden çıkarırlar. Herhangi bir dolgu maddesi eklemezler ve nemde daha yüksek olan etli et kesimleri kullanırlar.

Yüksek nem içeriği ve kaliteli protein nedeniyle, weruva diyetleri, böbrek hastalığı da dahil olmak üzere idrar yolu problemleri olan kediler için mükemmel bir seçim olabilir. Böbrek hastalığı olan kediler için protein kısıtlaması ile ilgili hala çok fazla yanlış bilgi vardır. Böbreklere ek olarak hasar görmesini önlediğine dair kesin bir kanıt yoktur. Bununla birlikte, böbrek problemleri olan kediler, fosfor bakımından düşük bir diyetle beslenmelidir. Weruva kemiğin çoğunu formüllerinden çıkardığı için, fosfor seviyeleri diğer birçok markadan daha düşük olma eğilimindedir.

Yeni Weruva Paté Formülleri

Weruva bu formülleri tanıtmak için uzun bir süre bekledi, çünkü mükemmel olmalarını istediler. Diğer patés’lerden biraz farklı görünüyorlar: bir lapa gibi bir smoothie gibi. Genty püre olmaları dışında, rendelenmiş formülleriyle aynı kaliteli malzemelerden oluşurlar. Kutular ve yeni slayt ‘n servis torbaları sunarlar ve sadece tavuk, sadece balık ve karışık protein seçeneklerinde mevcuttur.

Ara sıra bir tedavi dışında balık önermediğim için, bir kutuda öğle yemeği tavuk akşam yemeğinizi ve yeni slayt ‘n servis torbasında jeopurrdy lisik tavuk göğsü akşam yemeği istedik. (Weruva formüllerinin isimlerini seçtiğinde toplantıların ne kadar eğlenceli olduğunu hayal edebiliyor musunuz?)

Paté formüllerini test etmek

Yemeklerini hazırladığımda kızlar normalde oldukça kendinden geçmişler, ancak bu yiyecekleri açtığımda normal cıvıltı ve dans-around-my-my-my-my yönü bir çentikli. Slayt ‘n Servis torbaları adın önerdiği şeyi yapar: Torbayı açarsınız ve yiyecek plakaya kayar.

Kızların hem konserve hem de kese yemeklerini teneffüs ettikleri günlerce yemek yemediklerini düşünürdünüz. Her yerde tabakları temizleyin!

Bu paté formüllerini düzenli rotasyonumuza ekleyeceğiz.

Weruva’nın diyetlerinden herhangi biriyle farkında olmak istediğiniz bir şey, diğer birçok konserve diyetinden daha düşük kalorilerde olmalarıdır. Kilo vermesi veya kilolarını korumakta zorlanması gereken kediler için onları mükemmel bir seçim yapan şey budur. Sağlıklı bir kiloda veya zayıf olan bir kedi için, diğer markalara kıyasla daha düşük kalorileri telafi etmek için daha büyük miktarları beslemeniz gerekebilir. Ancak, kedicikleriniz bundan şikayet etmeyecek!

Çok daha fazla bilgi için lütfen Weruva’nın web sitesini ziyaret edin.

Weruva Paté formülleri Amazon, Chewy.com’dan ve birçok tuğla ve harç perakendecisinde mevcuttur.

*FTC Açıklama: Weruva’dan örnek ürünler aldık ve bu formülleri öne çıkarmak için bir ücret aldık. Ücretsiz ürün ve ücretin alınması incelememizi etkilemedi. Bilinçli kedi hakkındaki tüm incelemeler her zaman samimi görüşümü ya da duruma göre Allegra ve Ruby’nin samimi görüşünü yansıtacaktır. Bilinçli CAT, A Amazon.com ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret kazanmamızı gösteren bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcıdır. Bilinçli Kedi, Chewy.com Affiliate Programına katılımcıdır. Bu, bağlantılarımızdan herhangi biri aracılığıyla satın almaya karar verirseniz, küçük bir komisyon aldığımızı gösterir. Yalnızca kullandığımız veya kullandığımız ürün ve hizmetler hakkındaki kelimeyi yaydık.

Ingrid Kralı

İçindekiler
Neden Weruva’yı seviyorum
Yeni Weruva Paté Formülleri
Paté formüllerini test etmek

«Kedi Davranışçısına Dr. Marci Koski ile sorun: Yeni kedi ve evcil köpek tanıtımları, kedilerin ne kadar egzersiz yapması ve daha fazlası
Meow Meetup Chicago: Cat Lovers için Bir Kutlama »

İnceleme hakkında 10 yorum: New Weruva Patés

Scarlet diyor ki:

13 Temmuz 2020, 16:49

Ingrid, ev kedim ve arka bahçemde yaşayan vahşi aile BFF pate’i seviyor ama gerçekten torbalarda gelen slayt n hizmeti sevmedi.

Cevap vermek

Candice Cottle diyor ki:

20 Ağustos 2019, 19:55

Kedimin diyabet var. Hangi Pnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko