Müşterilerinize Oriental Freestyle

tarafından Michell Evans
31 Ağustos 2019
“Merhaba Michell, oryantal serbest stil bakım sanatında ustalaşmaya çalışıyorum. Stili gerçekten seven birkaç müşterim var, ancak köpekleri her zaman büyük aday değil. Aynı şekilde, köpekleri stil için mükemmel olan müşterilerim var, ancak sahipleri fikri sevmiyor.

Müşterileri denemenin yanı sıra stili tam olarak nasıl mükemmelleştireceğiniz konusunda herhangi bir tavsiye var mı? Teşekkürler Linda ”

Merhaba Linda. Oriental serbest stil bakım çok eğlenceli. Kutunun dışındaki damatlamamı zorlaştırdığından hoşlanıyorum. Köpeklerine benzeyen oryantal serbest stil kaplamalarındaki köpeklerin müşterilerinin fotoğraflarını göstermek, sunmak için mükemmel bir yöntemdir. Web, müşterilerinizle birlikte görünmek için zengin bir resim vardır. Stilleri tartışırken müşterilerinizi göstermek için resimlerle bir bağlayıcı veya tablet tutmayı düşünün. Sadece oryantal serbest stil değil, birçok stil ekleyebilirsiniz. Müşterilerinize göstermek için resimlerini kullanabiliyorsanız, Facebook’ta tercih ettiğiniz Oriental Freestyle sanatçılarına ve Instagram’a sormayı düşünün.

Genellikle müşteriler stili sevmez, çünkü bacakların yanı sıra bacakların yanı sıra kısa. Bu şeyler hızla bir köpek yavrusu kesimi, oyuncak ayı kaplama veya hatta bir tıraş -off telefon çağrısı olarak değiştirilebilir. Aynı şekilde, köpeğin yapısı nedeniyle bacak ceketinin yanı sıra vücut için kararlar almanız gerekebilir. Köpek doğal bir güzellik değilse, köpeğin daha genç ve daha sağlıklı görünmesini sağlamak için stili değiştirebilirsiniz.

Aşırı kilolu köpekler, çok büyük topaklara sahip köpekler, yumrular, ince kat ve cilt problemleri, değiştirilmiş bir stilden yararlanabilecek köpeklerin örnekleridir. Stilin yaygın olarak kıyafetleri entegre ettiğini unutmayın. Son derece üzücü görünümlü bir köpek durumunda, üzerinde bir sweatshirt tutmalarını önerebilirsiniz.
Reklamlar

Kafa, birçok oryantal serbest stil kaplamalarının en eşsiz kısmıdır. Sahipler, son derece animasyonlu, köpek yavrusu gibi ve aynı zamanda ağızda ve gözlerin yanı sıra kısa oldukları için bu trimleri sevme eğilimindedir.

Döşemeyi yürütürken, oryantal serbest stil kafasının bu dokuz tipik özelliğini akılda tutun:

Namlu, kafatasından ayrı görünecek şekilde bakımlıdır.
Namlunun genişliği, gözün dış köşesinden daha geniş görünecek şekilde bakımlıdır.
Burun üstü traş edilmez, ancak namlunun şeklini üretmek için kesilir.
Chin ceket son derece kısa kesilir.
Burun ucunun ötesine yapışan herhangi bir kat kısa kesilir.
Gözler tamamen açık. Patlama veya baloncuk yok.
Kulaklar vurgulanır ve bir şekilde abartılır.
Yanaklar en çok kısa kesilir.
Yüz özelliklerini vurgulamak için yaygın olarak renk aksanları, yaylar ve iplik kullanılır.

Stilin tipik bir özelliği olan bacaklardaki daha uzun katın daha düzenli tımar gerektireceğini unutmayın. Bu, salon için harika bir gelir kaynağıdır. Aynı şekilde bunların özel trimler olduğunu unutmayın; Araştırma çalışması ve bu stilleri doğru bir şekilde yürütmek için çok beceri gerektirir, bu nedenle buna göre ücret aldığınızdan emin olun.

Mutlu Bakım! —Michell ✂️

Michell’in cevap vermesini istediğiniz bir endişeniz var mı? Lütfen endişeleri michell@groomingtutor.com adresine gönderin.

Toplam

25

Hisse senetleri

2

0

23

0

0

Reklamlar

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko