Hediye: Bir Assisi Loop Lounge Kazanın

Bu hediye Assisi Animal Health tarafından desteklenmektedir

Assisi Hayvan Sağlığı Kediler için temelde değiştirilmiş ağrı yönetimi. Assisi Loop ve Loop Lounge, hedefli darbeli elektromanyetik alan terapisi (TPEMF ™,) ile yönetilen güvenli ve etkili ağrı sunar. Loop Lounge ™, bilimsel araştırmalarla desteklenen tek terapötik evcil hayvan yatağıdır.

Hedeflenen darbeli elektromanyetik alan terapisi nedir?

İlk olarak 1970’lerde incelenen ve insanlarda kullanılmak üzere FDA ile temizlenen TPEMF, ağrıyı ve şişmeyi hafifletmeye yardımcı olmak için vücudun kendi iyileştirici mekanizmalarını uyarmak için düşük seviyeli elektromanyetik enerji darbelerini kullanır.

Tam vücut anti-enflamatuar tedavi

Döngü Lounge Küçük TPEMF sistemi, 10 inç x 14.5 inç ölçen bir merkez terapi pedi, her biri 10 inç x 2.5 inç ölçen iki uzun yan terapi pedi (genel terapi pedi boyutları 10 inç x 19.5 inç), dayanıklı, su- Dirençli, Performans Kumaş Kapağı Buddyrent®, şarj edilebilir bir denetleyici kutusu ve bir güç kaynağı kablosu tarafından yapılmıştır. 6000 tedavi sunması garantilidir. İçinde patentli INDUCT-A-COOL ™ teknolojisi sunmaktadır.

Pad kapakları kolayca çıkarılır, yıkanabilir, su geçirmez, antibakteriyel ve son derece rahattır.

Bilimsel araştırmalarla desteklenen tek terapötik evcil hayvan yatağı

NC belirtilen Veteriner Koleji’nde iki yıllık çift kör bir çalışma, omurga cerrahisi geçiren köpeklerde ağrıyı azaltmak ve iyileşmeyi hızlandırmak için döngüyü post-ameliyat öncesi tedavinin bir parçası olarak kullanmaya baktı. Bu çalışmanın sonuçları inkar edilemez bir şekilde döngünün sadece ağrıyı azaltma yeteneğini değil, aynı zamanda yaralı sinir dokusunun daha hızlı iyileşmesine yardımcı olma yeteneğini göstermektedir.

Assisi Loop Lounge kazanmak için girin
Küçük TPEMF Sistemi

Assisi döngüsünün bir veteriner hekiminden bir reçete ihtiyacı olduğunu lütfen unutmayın.
Kazananın ödüllerini talep etmek için bir reçete sağlaması gerekecektir.

Girilecek yedi yöntem için aşağıdaki Rafflecopter Widget’a bakın. Bu hediye sadece Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ziyaretçiler için mevcuttur ve 22 Ekim Perşembe günü sona erer. Kazananlar rastgele çizim*ile seçilecektir.

Bir Rafflecopter hediyesi

Assisi Loop veya Assisi Loop Lounge’un kedinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için info@assisianimalhealth.com, 866-830-7342 numaralı telefondan Assisi Animal Health’e nasıl yardımcı olabilir veya iletişime geçebilir.

*Satın alma gerekmez. yasak olduğu alan. Bu hediye hiçbir şekilde sponsor değil, onaylanmamış, yönetilmez veya Facebook ile bağlantılı değildir. Bu hediye girerek, bilgilerinizi Facebook’a değil, dikkatli kediye sağladığınızı anlıyorsunuz. Bilgilerinizi asla üçüncü taraflarla satmayacağız, kiralamayacağız veya paylaşmayacağız. Kazananlar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir. Ödül kazanan, dikkatli kediye, ödülün 72 saat içinde postalayacağı fiziksel bir adres sağlamalıdır. Bu bilgi alınmazsa, alternatif bir kazanan rastgele çizimle seçilecektir. Kazananlar çizimin ardından ayrı bir yazıda açıklanacak.

FTC Açıklama: Bu yazı Assisi Animal Health tarafından desteklenmektedir, bu da bu içeriği öne çıkarmam için ödendiğim anlamına gelir. Alınan ödeme ne olursa olsun, bu sitede onaylamadığım ürün veya hizmetleri asla görmeyeceksiniz.

Ingrid Kralı

İçindekiler
Hedeflenen darbeli elektromanyetik alan terapisi nedir?
Tam vücut anti-enflamatuar tedavi
Bilimsel araştırmalarla desteklenen tek terapötik evcil hayvan yatağı
Assisi Loop Lounge kazanmak için girin
Küçük TPEMF Sistemi

Bunu da beğenebilirsin:
Hediye: Assisi Loop Lounge Hava Terapi Pedi

Hediye: Sleepypod Taşıyıcı ile Assisi Loop Lounge

Hediye: Bir Assisi Loop Lounge® Terapi Pedi Kazanın

«Bob prömiyerinden bir Noel hediyesi 6 Kasım
Gözden Geçirme: Abys Aramızda ve Feline-Buluşmuş Diğer Hikayeler »

43 Hediye Üzerine Yorumlar: Bir Assisi Loop Lounge Kazanın

Lronhoyabembe diyor ki:

21 Ekim 2021, 09:54

Bu çok büyük ve kabarık bir Maine Coon olan kedim Arthur için olurdu

Cevap vermek

Naomie diyor ki:

22 Ekim 2020, 21:18

Bunu yaşlı kedim için kullanırdım, endişeleniyor ve bunun ona yardımcı olacağına inanıyorum.

Cevap vermek

Dana diyor ki:

21 Ekim 2020, 21:56

Marcello 18 yıl önce Feral doğdu. Yaklaşık 8 haftadan beri benimle evinizin içinde yaşamasına rağmen, onu evcilleştiremem (ona karidesle elle besleyebilir). Şimdi açıkça atiti var, bunu isteyeceğini biliyorum

Cevap vermek

Amy Sikes diyor ki:

21 Ekim 2020, 12:57

Bunu, ilacın tam olarak çözülmediği ciddi semptomlarla uğraşan 3 IBD Kitties’imle kullanırdım.

Cevap vermek

Lisa Barrett diyor ki:

17 Ekim 2020, 21:47

Yararlanacağına inandığım 2 kedimiz var. Arkadaş yakl. 11 Yo eski başıboş böbrek hastalığı olan getirdik. Meimei de 11 yaşında ve teşhis etmeye çalıştığımız bazı GI problemleri yaşıyor ve ara sıra kusma ile kilo vermesini tetikliyor. Ne zaman harika günleri olmadıklarını ve daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için bunu yapmasını istediklerini söyleyebilirim.

Cevap vermek

Melissa Storms diyor ki:

17 Ekim 2020, 20:54

Davranmaknullnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko