Bu haftanın başlarında Cat Fancy dergisine veda

, Postada Cat Fancy’in 50. Yıldönümü sayısını aldım. Ayrıca ne yazık ki, derginin son sayısı. Derginin ölümünü biliyordum çünkü Aralık ayının başında, editör Susan Logan-Mccracken’den bir telefon aldım. Katkıda bulunan bir yazar olarak, Susan’ın bu kişisel bildirim için zaman ayırdığını çok takdir ettim.

Cat Fancy, 2013 yılının başında I-5 Publishing tarafından satın alındı. 2014 yılının Temmuz ayında, Catster’ın satın alınması, I-5’in yaklaşık 5 milyon aylık ziyaretçiyle dünyanın en büyük sahip olduğu ve işletilen çevrimiçi evcil hayvan ağını yayınlamasını sağladı. I-5 ayrıca Catchannel, Canine Fancy ve Dogster’ı da satın aldı.

Cat Fants’ın gittiğini görmek için çok üzüldüm – sadece tarihi yüzünden değil ve katkıda bulunduğum için değil, parlak, gerçek bilgi sunan yayınların kaybolduğunu görmekten nefret ettiğim için parlak eğlence ile değiştirilecek. Sadece kedi dünyasında değil, genel olarak yayıncılıkta bir eğilim gibi görünüyor.

Yayınların bir iş olduğunu anlıyorum. Kedi kültüründeki, özellikle çevrimiçi olan eğilim, ev eğlencesine ve mizahına doğrudur ve bununla ilgili kesinlikle yanlış bir şey yoktur. Ve bu dünyada her ikisi için bir yer olduğunu düşünürken, halka istediği şeyi vermek zorunda kalmanın ekonomisini de anlıyorum.

Kedi fantezi anılarım, Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındığımda ve ilk kedi feebe’im hayatıma girdiğinde 1980’lerin ortalarına geri dönüyor. O zamanlar onları sevmemden başka bir şey bilmiyordum. Cat Fancy benim için birçok güvenilir bilgi kaynağımdan biri oldu (unutmayın, bu internetten önceki karanlık çağlardı…) ve her yeni sorunu dört gözle bekledim.

Cat Fancy muhtemelen nihayetinde, tutkulu olduğum işleri bulmama yardım etmekten sorumludur: kediler hakkında yazmak ve kedi velilerini kedilerini nasıl memnun ve sağlıklı tutacakları konusunda eğitmek. 1990’ların ortalarında derginin bir konusunu okumanın canlı bir anısına sahibim, her zaman kedilerle çalışmama izin verecek iş bulabilseydim ne kadar şaşırtıcı olacağını düşünüyorum. Kısa bir süre sonra, veteriner hastanelerinde çalışmaya başladığımda “fantezi” gerçek oldu. Sonra yaklaşık sekiz yıl önce (çoğunlukla kediler hakkında) tam zamanlı yazmaya başladım.

İyi haber şu ki, I-5 basılı medyadan tamamen vazgeçmiyor. Cat Fancy, yılda altı kez çıkacak olan Catster dergisi olarak yeniden başlatılacak. Yeni yayının tonu pek çok Catster’ın çevrimiçi varlığını ve tonunu taklit edecek. Susan Logan-Mccracken ile yeni dergi hakkında konuştuğumda, “Cat Fants Light” gibi geldiğini şaka yaptım.

Susan, Cat Fancy’in son sayısındaki son başyazıdaki yeni dergi hakkında çok etkili bir şekilde yazdığı gibi, “Hala tüm kediler ve onları seven insanlar için bir ses olacak. Hayatı besleyin. Sevgiyi ve asla değişmeyen şeyleri kutlayın. Ancak dönüşümü kucaklayın, çünkü onsuz büyüme veya ilerleme yok. ”

Deniyorum Susan. Catster Magazine ile çok başarılı dilerim. Ama hayatımın önemli bir parçası olan bir derginin bu çarpıcı son sayısını okurken, yardım edemem ama bir iki gözyaşı döküyorum. Kedi dünyası kedi fantezi olmadan aynı olmayacak.

Ingrid Kralı

«Kedinizin soru gününü ulusal cevap
Sushi Float Merhaba Kitty Şanslı Kedi Bilezik Kazanan »

53 Cat Fancy Magazine veda

Pat diyor ki:

21 Aralık 2019, 12:26

Yetiştiriciler için% 50’den fazla reklam olduğu için kedi fantezi almayı bıraktım. Catster, Street Cat sahibi, sevgilisi, meraklısı olan Sade Ortak Adam’a çok daha fazla hedefleniyor.

Cevap vermek

Carmen Lombardi diyor ki:

30 Ocak 2020, 05:32

Kedi fantezi abone olmaktan çok memnun oldum çünkü belirli ırklar hakkında bilgilendirici oldu. İster evcil hayvan sahibi ya da sadece bir yetiştirici olun, bu tür bir sorundu. Artık dergi pazarında olmadığı için çok üzgünüm. Umarım bu Catfancy dergisi haber standına geri döner.

Cevap vermek

MS.Pamela S Gerik diyor ki:

28 Eylül 2017, 19:55

9/2012 – Perşembe.

Sayın Baylar:

Yeni sahiplere: Abone olursam… bu hala dergi sorunları olacak ve 6 ay/tek ürününüz ne kadar olacak? Cat Fants’dan Catster’a.

Cevap vermek

Julian Cochran diyor ki:

18 Aralık 2017, 06:40

1985’te 18 yaşına girdim ve dergi satmaya başladım. Evet, kapınızı çalan ve bir yarışma hakkında konuşan rahatsız edici çocuklardan biriydim. Bu şirketin nihayetinde ne olduğu çok kötü. Görünüşe göre, müthiş bir iş olmaktan ve genç bir yetişkinin bu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki insanlardan beyaz çöp çalmaya yönelik seyahat fırsatı olmaktan geçiş yaparken katıldım.
Ama konuya giriyorum.
Birkaç yıl yaptım ve gerçekten çok memnun oldum. 80’lerin ortasından sonlarına doğru, koşular ve zincir sigara moronları için hafifçe söylemek gerekirse bir cennet oldu. 88’de durdum ve üniversiteye başladım.
Ama her neyse… Kedi fantezi satmayı sevmeyi sevdim! Kedilerimiz vardı, büyüyor ve onlar hakkında her şeyi biliyordum… ve annem kedi fantezisine abone olmuştu… bu yüzden aslında ne olduğumu biliyordumnullnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko